توانا
خانه / بادام زمینی / انواع بادام زمینی صادراتی | عرضه ارزان خشکبار در سراسر ایران

انواع بادام زمینی صادراتی | عرضه ارزان خشکبار در سراسر ایران

عرضه ارزان خشکبار در سراسر ایران توسط تولیدکنندگان مختلفی صورت می گیرد. بادام زمینی و بادام هندی عمده به عنوان یکی از محبوب ترین آجیل ها در کشورهای بسیاری شناخته می شود که در انواع  مختلفی در بازارهای داخلی و خارجی وجود دارد. خوشمزه، تازه و ترد بودن آن ملاک اصلی خریداران در ایران می باشد. آیا به دنبال عرضه کنندگان انواع بادام زمینی صادراتی در ایران هستید؟ آیا به دنبال محصولی باکیفیت و قیمتی مناسب برای سرمایه گذاری و صادرات هستید؟ برای اطلاعات بیشتر و یا خرید با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعات لازم و مفید را در اختیارتان قرار بدهند. ما کیفیت را ملاک کار خود قرار داده ایم.

انواع بادام زمینی صادراتی | عرضه ارزان خشکبار در سراسر ایران

عرضه بادام زمینی در سراسر کشور

عرضه بادام زمینی در سراسر کشورفروش بادام زمینی در ترکیه با کیفیت در سراسر کشور توسط نمایندگی های معتبر صورت می گیرد. اکثر شهرهای ایران به صورت گسترده فروش این محصول را انجام می دهند.

به دلیل تنوع در عرضه این محصول قیمت های متفاوتی برای فروش بادام زمینی در نظر گرفته شده است. توصیه می شود خریداران  به ویژه خریداران عمده دقت بسیاری در انتخاب مراکز عرضه این محصول داشته باشند.

شهر آستانه به عنوان یکی از مهمترین مراکز عرضه بادام زمینی در کشور شناخته می شود:

انواع بادام زمینی

  • بو داده
  • خام
  • هندی

مغز بادام زمینی نیز بسیار مقوی و خوشمزه بوده و در انواع مختلف قابل استفاده می باشد.

صادرات بادام زمینی

صادرات بادام زمینیصادرات بادام زمینی یکی از پرسودترین اقلام برای کشورهایی است که در این زمینه فعالیت می کنند.

کشورهایی که در زیر به آنها اشاره میشود مهم ترین کشورها در زمینه صادرات هستند:

  • هند
  • برزیل
  • سنگاپور
  • آمریکا
  • سودان

بادام زمینی های صادارتی در کشورهای دیگر به  روغن تبدیل شده و برای فرآورده های نانی و شیرینی استفاده می شوند.

چند سالی است که تجار و بازرگانان ایرانی علاقه خاصی به صادرات این محصول نشان داده اند و از شهرهای شمالی به خصوص آستانه اشرفیه این محصول را به کشورهای درجه اول اروپایی صادر می کنند و ارز آوری مفیدی می کنند.

خرید انواع مختلف بادام زمینی صادراتی در کشور

خرید انواع مختلف بادام زمینی صادراتی در کشورتفاوت های بادام زمینی در سایز و مزه آن است که به دو نوع شیرین و تلخ تقسیم می شود.

با توجه به اینکه این محصول به دو صورت با پوست و بدون پوست عرضه می شود و هردو نوعِ آن پرطرفدار است مراکز تولید و عرضه باید به تازه بودن آن توجه داشته باشند.

یکی از مواردی که خریداارن انواع بادام زمینی صادراتی باید به آن توجه ویژه ای بکنند خرید عمده آن است که از لحاظ قیمت به نفع آنها می باشد و می توانند سود بیشتری نسبت به خرید جزیی نصیبشان بشود.

تجارت بادام زمینی صادراتی

تجارت بادام زمینی صادراتیپخش بادام زمینی در کشور ما یکی از پرسودترین تجارت ها در زمینه آجیل و خشکبار می باشد.

کشورهای اروپایی و آسیایی مشتری پرو پا قرص این محصول خوشمزه از ایران هستند که در زیر به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

ترکنستان،افعانستان، قزاقستان، فنلاند، کویت از مهمترین کشورهایی هستند که ایران انواع بادام زمینی صادراتی خود را به این کشورها ارسال می کند.

ایران جایگاه پنجم تولید بادام زمینی در جهان را دارا هست.

به دلیل پرسود بودن این تجارت کشورهایی نظیر فرانسه و آلمان که تولید زیادی در تهیه بادام زمینی ندارند بیشترین آمار صادرات را در اختیار دارند و این به دلیل بسته بندی شکیل و ارسال دوباره آن به کشورهای اروپایی و آسیایی است.

با توجه به آمار تعداد سرمایه گذاران داخلی برای صادرات این محصول به کشورهای خارجی بیشتر شده و بستر مناسبی برای سرمایه گذاران در زمینه تجارت فراهم شده که می توانند با مشاوره دقیق سودخوبی را نصیب خود کنند.

بازار بزرگ فروش بادام زمینی صادراتی در تهران

بازار بزرگ فروش بادام زمینی صادراتی در تهراندر صورت نیاز به خرید بادام زمینی عمده می توانید به بازار بزرگ تهران مراجعه کنید. در هنگام خرید حتما به برند و تازه بودن محصول دقت کنید و از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهید. ایران به بیست و پنج کشور جهان صادرات می کند.

از مهمترین شهرهایی که در ایران کشت بادام انجام می دهند می توان به اردبیل، کردستان، شوش، اهواز و بسیاری از  شهرهای دیگر که توان کشت این محصول پرسود را دارا هستند.

برای اطلاع از قیمت و یا شرایط صادرات می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و بهترین اطلاعات را کسب کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجربه خريد ارزان بادام زمینی و فندق درجه یک ایرانی در کشور

خريد ارزان بادام زمینی و فندق در نهایت درجه کیفیت از این نمایندگی میسر می باشد.بادام زمینی و فندق این مرکز فروش یکی از معروف ترین و درجه یک ترین محصولات تولیدی

پاسخی بگذارید