توانا
خانه / بادام زمینی و فندوق / خرید عمده بهترین نوع بادام زمینی و فندق با قیمت مناسب

خرید عمده بهترین نوع بادام زمینی و فندق با قیمت مناسب

خرید عمده بهترین نوع بادام زمینی و فندق و بادام هندی عمده با قیمت مناسب، از فروشگاه های فروش خشکبار در ایران امکان پذیر می باشد، این دو خشبار از خاصیت های فراوانی بر خوردار می باشند که در ادانه به آن اشاره خواهیم نمود.

خرید بادام زمینی و فندق و مصرف آن در طول روز به سلامتی بدن شما کمک بسیار زیادی می کند، ویتامین ها و مواد مغذی موجود در این دو خشکبار بسیار زیاد می باشد که هر کدام از آن ها بخشی از سلامتی بدن را تامین می نمایند.

خرید عمده بادام زمینی و فندق قیمت کم تری برای شما، نسبت به خرید خرده در بر دارد.

خرید عمده بهترین نوع بادام زمینی و فندق با قیمت مناسب

خواص بادام زمینی بو داده برای سلامتی

خواص بادام زمینی بو داده برای سلامتیخواص بادام زمینی بو داده برای سلامتی فراوان می باشد، که در ادامه به چند مورد از خواص های آن اشاره می کنیم، پس اگر می خواهید با خاصیت های بادام زمینی بو داده آشنا شوید، حتما تا انتهای این متن خبر با ما همراه باشید.

چند مورد از خاصت های بادام زمینی عبارت هستند از:

  • بادام ها حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشند، آنتی اکسیدان ها برای پوست بسیار مفید هستند، آنها قادراند که خسارت هایی را که توسط رادیکال های آزاد به بدن وارد شده است را جبران  نمایند، با مصرف بادام ها نه تنها پوست شما زیبا و جذاب جلوه داده می شود، بلکه دیگر هیچ جوش و آکنه ای جرعت این را ندارد که، در سطح پوست شما به وجود بیاید و به آن آسیب برساند و سبب از بین رفتن اعتماد به نفس شما عزیزان شود.
  • همانطور که می دانید، اکثر افراد گیاهخوار ترس از چاقی و افزایش کلسترول بد در بدن دارند، آنها سعی می کنند تا از مصرف غذا های گوشتی و مرغی خوداری کنند، از همین رو ویتامین ها و مواد های مغذی ای که باید در بدن آنها وجود داشته باشد، بسیار کاهش می یابد، بادام سرشار از این ویتامین ها می باشد و یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی که رژیم غذایی دارند است، منیزیم، منگنز، ویتامینE، D، B و…. در بادام بسیار فرادان می باشد، به علاوه با خوردن بادام دیگر میل به خوردن غذا ندارید و اشتهای شما کم می شود.
  • کاهش سروتونین موجود در بدن سبب می شود تا، شما دچار افسردگی شوید، شاید نام افسردگی آنقدر خطر ناک نباشد، اما افسردگی از بسیاری از بیماری های جسمی خطرناک تر می باشد، این بیماری در برخی از افراد سبب خودکشی و در برخی دیگر سبب اختلاف در زندگی زناشویی و طلاق و…. می شود، اثرات این بیماری خیلی زیاد است، چیزی که موجب می گردد تا، ترشح شیمیایی زیاد شود، وجود تریپتفون می باشد، این عملکرد موجب می گردد تا، وجود افسردگی در بدن شما عزیزان کاهش یابد، اگر فردی هستید که به این بیماری خطرناک و زیان بار دچار نشده اید، حتما در طول روز به مقدار دو قاشق سوپ خوری از بادام استفاده نمایید تا، از بروز این بیماری در بدنتان جلو گیری کرده باشید.
  • کودکان در حال رشد و تکامل هستند، آنها علاوه بر نیاز به رشد جسمی، نیاز به رشد مغزی و روحیه ای هم دارند، جالب است بدانید که، در واقع شما عامل باهوش بودن و باهوش ماندن فرزندانتان هستید، تغذیه ناسالم ممکن است خیلی زیاد رویه هوش آنها تاثیر بگذارد و کودکان شما را بسیار کم هوش بپروراند، از همین رو پیشنهاد می شود که در وعده غذایی کودکانتان بادام زمینی و دیگر مغزی جات را قرار دهید، زیرا این مغزی جات از مواد های مغذی بسیار زیادی بر خوردار می باشند که، قادر هستند هوش کودک شما را چندین برابر افزایش دهند، سالمندان افرادی هستند که در زمان پیری ممکن است یک سوال را چندین بار تکرار کنند و یا فجیح تر از آن ممکن است حتی فرزندان خود را از یک دیگر تشخیص ندهند و یا آنها را نشناسند، همه اینها به دلیل بروز بیماری آلزایمر می باشد، بهتر است برای اینکه از سوال های خسته کننده آنها خلاص شوید، حتما بادام و دیگر مغزی جات را در غذای آنها قرار دهید، به علاوه می توانید برای جلو گیری از بروز این بیماری در بدن شما، در پیری و برای تقویت هوش خودتان از بادام بهره ببرید، و آن را به وعده های غذایی خود بیفزایید تا، هم تمرکز ذهنی داشته باشد و هم در سنین بالا دچار بیماری های خطر ناک نشوید.

میزان کلسیم موجود در بادام زمینی

میزان کلسیم موجود در بادام زمینی در واقع عامل بسیار مهمی برای جلو گیری از اکثر بیماری ها در بدن می باشد.

کلسیم در بادام زمینی به مقدار زیادی وجود دارد که درمان کننده بسیاری از بیماری ها می باشد.

چند مورد از بیماری هایی که به سبب کمبود کلسیم در بدن ایجاد می شوند عبارت می باشند از:

  • برخی از کودکانی که در حال رشد هستند، استخوان های نرمی را دارا می باشند که، درواقع به نوعی بیماری مبتلا هستند، به این بیماری راشیتیسم یا نرمی استخوان گفته می شود، این بیماری نه تنها در کودکان بلکه در افراد مسن و افرادی که به رشد و تکامل کامل هم رسیده اند، دیده می شود، وجود این بیماری در بدن سبب می شود که افراد نتوانند، خوب راه بروند یا در انجام کار های شخصی خود دچار مشکل شوند، این بیماری بر اثر کمبود کلسیم در بدن به وجود می آید و هر چه کلسیم موجود در بدن کم تر باشد، شدت این بیماری بیشتر می شود، توصیه می شود که حتما برای جلو گیری از بروز این بیماری و یا برای درمان این بیماری از مواد های مغزی ای استفاده کنید که، غنی از کلسیم می باشند، یکی از خشکبار های غنی از کلسیم بادام زمینی است، کره بادام زمینی سرشار از ویتامین ها و کلسیم می باشد، مصرف روزانه آن شما را از بیماری راشیتیسم دور می کند.
  • پوسیده شدن دندان ها سبب بروز درد شدید در فک شما می شود، همانطور که می دانید درد دندان یکی از بد ترین درد های موجود در بدن می باشد، با این درد تمام اعضای بدن موجود در بدن شما دچار اختلال می شوند، به حدی که فکر می کنید گوش و یا چشمانتان چرکی شده اند، به علاوه بروز دندان درد در بدن موجب می گردد تا شما از لحاظ تغذیه ای هم دچار مشکل شوید و مجبور شوید غذا را نجویده قورت دهید، که این مسله به دستگاه گوارش شما آسیب می رساند، علاوه بر آن یکی از عامل های به هم ریختن زیبایی شما دندان هایتان می باشند، هر چه دندان های پوسیده موجود در دهان شما بیشتر باشد، زیبایی شما بیشتر مختل می شوند، یکی از عوامل مهم پوسیده شدن دندان های شما کمبود کلسیم می باشد، بنا بر این برای جلو گیری از پوسیده شدن دندان هایتان باید از موادی استفاده کنید که سر شار از کلسیم باشند، بادام زمینی یکی از خشکبار هایی است که سرشار از کلسیم می باشد و مصرف آن در طول روز موجب می گردد که دندان های شما پوسیده نشوند، به علاوه مصرف آن در تغذیه کودکان شما به قوی شدن و قوی ماندن دندان های آنها کمک بسیار زیادی می کند، پس در نتیجه اگر می خواهید به قدرتمند تر شدن دندان های کودکان و خودتان کمک کنید، حتما از خشکبار ها به خصوص بادام استفاده نمایید.
  • یکی دیگر از عامل های زیبایی چهره شما مو های شما هستند، امروزه چه آقایان و چه خانم ها با کم پشتی موی سر و ریزش شدید آنها مواجه هستند، آنها اکثر تقویت کننده های مو و لوسیون ها را امتحان می کنند و هزینه های زیادی را خرج می کنند اما، نتیجه ای نمی گیرند، دلیل آن هم این است که کمبود کلسیم دارند، کمبود کلسیم علاوه بر موارد فوق سبب ریزش شدید موی شما هم می شوند، اگر با این ریزش ها رو برو هستید، حتما از خشکبار ها و موادی هستفاده کنید که، منبع اصلی جذب کلسیم می باشند، بادام هم یکی از خشکبار هایی است که، شما عزیزان می توانید با مصرف آن در طول روز به مقدار زیادی کلسیم جذب کنید و از ریزش موهایتان جلو گیری نمایید.
  • با جذب کلسیم و چربی مناسب موجود در بادام در واقع از افزایش قند خون هم جلو گیری کرده اید که، در ادامه در باره آن بیشتر توصیح خواهیم داد.

ارزش غذایی 100 گرم بادام زمینی برای بدن

ارزش غذایی 100 گرم بادام زمینی برای بدنارزش غذایی ۱۰۰ گرم بادام زمینی در ترکیه برای بدن انسان بسیار بالا می باشد، با ما همراه باشید تا دریابید که، هر ۱۰۰ گرم بادام زمینی چه مقدار ویتامین و کلسیم و… به بدن انسان اضافه می کند‌.

همانطور که بیان شد بادام زمینی از ارزش بالایی بر خوردار است چرا که خاصیت های فراوانی را دارا می باشد، اما هم اکنون می خواهیم به این موضوع بپردازیم که ۱۰۰ گرم بادام معادل چه مقدار ویتامین و…. می باشد.

100 گرم بادام زمینی به مقدار ۱۶ گرم کربو هیدرات مفید وارد بدن می کند که، از این مقدار از کربو هیدرات هم به سلامت شما جسمی شما کمک می کند و هم از پوست شما مراقبت می نماید.

100 گرم از این خشکبار مفید به مقدار ۲۶ گرم پروتئین سالم به بدن شما عزیزان وارد می کند.

این مقدار از بادام به مقدار ۹ درصد کلسیم را به بدن وارد می نماید، که این مقدار از کلسیم خیلی برای استخوان ها، دندان ها و موهای شما مفید می باشد.

و همچنین ۲۵ درصد از آهن بدن شما عزیزان را تامین می نماید که این ۲۵ درصد مسبب می شود تا، شما دیگر دچار بیماری هایی همچون کم خونی و… نشوید.

قند موجود در این گرم از بادام تنها ۴ گرم است که این قند بسیار سالم و مفید می باشد.

ویتامین B6 قادر است تا حد زیادی ایمنی بدن شما را تامین کند و از شما در برابر بیماری ها و ویروس ها که، برخی از آنها حتی ممکن است کشنده هم می باشند، مراقب کند، ۱۰۰ گرم از بادام زمینی ۱۵ درصد ویتامین B6 مقوی وجود دارد که، این مقدار قادر است به سیستم ایمنی بدن شما تقویت ببخشد.

در این مقدار از بادام هیچ گونه کلسترول بد وجود ندارد، یا به عبارتی درصد کلسترول بد یا ldl در این درصد از بادام معادل ۰ درصد می باشد.

بادام زمینی مقوی برای افراد دیابتی

بادام زمینی مقوی، برای افراد دیابتی هم بسیار مفید می باشد، با ما همراه باشید تا دلیل خودمان را بر این ادعا در اختیار شما قرار دهیم.

همانطور که مشاهده کردید، درصد قند در، صد گرم از بادام تنها ۴ درصد می باشد، که این درصد برای افراد دیابتی تقریبا مقدار مناسبی است.

علاوه بر آن مصرف بادام سبب می شود تا اشتهای شما نسبت به هر غذایی مخصوصا غذا های قندی کاهش یابد که، این از دیگر مزیت های بادام برای افراد دیابتی و غیر دیابتی محصوب می گردد.

از طرفی منگنز موجود در بادام، قند خون در بدن را تنظیم و کنترل می کند‌.

بادام زمینی بهترین گزینه برای زنان

بادام زمینی بهترین گزینه برای زنانبادام زمینی برای زنان از چندین جهت بهترین گزینه محسوب می شوند.

زنان افرادی هستند که بر خلاف مردان خیلی به ظرافت اندام خود اهمیت می دهند، آنها خیلی از چیز ها را مصرف نمی کنند تا تناسب اندام درستی داشته باشند، به علاوه آنها موجودات ظریفی هستند و خیلی بیشتر از مردان در معرض بیماری هایی همچون، پوکی استخوان، پوسیدگی دندان ها، ریزش مو، سرطان های پوستی و… قرار دارند، از آنجا که بادام از بروز این بیماری ها در بدن جلو گیری می کند و موجب کم اشتهایی در بدن شما می شوند، گزینه بسیار مناسبی برای زنان و مردان به خصوص زنان، محسوب می شود.

فندق سرشار از منیزیم برای بدن

فندق سرشار از منیزیم برای بدن می باشد، از همین رو فندق برای بدن مانند بادام دارای مزیت های فراوانی می باشد.

دو مورد از مزیت های کاربردی منیزیم موجود در فندق عبارت است از:

  • آسم بیماری ای، بسیار رنج آور می باشد، منیزیم موجود در فندق قادر است تنفس را برای افراد آسمی راحت تر کند.
  • منیزیمی که در فندق وجود دارد سبب می شود تا، شما دچار پوکی استخوان نشوید و سلامت استخوان شما را تنظیم می کند.

فندق تازه و خام مورد علاقه تمامی سنین

فندق تازه و خام مورد علاقه تمامی سنینفندق تازه و خام مورد علاقه تمامی سنین است و همه افراد از خوردن آن لذت می برند.

فندق علاوه بر مزیت فراوانی که دارد، دارای مزه بسیار عالی و خوبی هم می باشد.

فندق تازه علاوه بر اینکه موجب می گردد تا شما سلامتی خود را بدست آورید و دچار بسیار از بیماری های خطر ناک نشوید، گزینه بسیار مزه دار و خوش طعمی برای یک میان وعده می باشد.

همه افراد چه پیر، چه جوان، چه کودک این خشکبار را دوست دارند و از خوردن آن لذت می برند.

بسیاری از افراد حتی در تهیه غذا هایشان از این خشکبار استفاده می کنند و آن را مصرف می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بادام زمینی و فندق تازه از نمايندگي با تخفیف ویژه

بادام زمینی و فندق به لطف طیف گسترده ای از مواد مغذی ضروری، یک غذای پر طرفدار در رژیم غذایی انسان ها محسوب می شود و جزو سالم ترین و مقوی ترین میان وعده ها می با

پاسخی بگذارید