توانا
خانه / فندق / خرید فندق رودسر | نماینده فروش آن در شمال کشور

خرید فندق رودسر | نماینده فروش آن در شمال کشور

فندق میوه درخت فندق معمولی می باشد این میوه دارای یک پوسته خارجی می باشد که وقتی میوه می رسد از میوه جدا می شود میوه فندق به صورت خام یا بوداده مصرف می شود. گفتنی است فندق تنها میوه ای است که دارای بیست اسید امینه ضروری بدن می باشد و از آن نظر که برای خونسازی و سلامت مغز ضروری می باشد غنی می باشد. در ایران استان های گیلان قزوین مازندران، اردبیل زنجان و قم بزرگترین تولید کننده فندق می باشند. رودسر با داشتن ۱۲ هزار هکتار کشت فندق ۹۰ درصدفندق ایران را تامین می کنند. رودسر قطب تولید فندق در ایران است. خرید فندق رودسر به صورت عمده و جزئی از سایت های معتبر فروش خشکبار امکان پذیر است.

خرید فندق رودسر | نماینده فروش آن در شمال کشور

خرید فندق رودسر با نازل ترین قیمت

خرید فندق رودسر با نازل ترین قیمتبا توجه به اینکه رودسر قطب وو مرکز تولید فندق ایران  می باشد و همچنین فرآوری این میوه در ایران در مقایسه با کشور های دیگر پیشرفت چندانی نداشته است. این میوه در مقایسه با کشورهای دیگه با نازلترین قیمت مبادله می شود و خریدار فندق رودسر می تواند با جستوی ساده در اینترنت و یا بازار سنتی به این محصول دسترسی پیدا کند و از قیمت های روز آن مطلع شود. در رودسر مرکز خرید فندق رودسر معتبر ترین مکان برای خرید فندق به صورت عمده و جزئی می باشد که محصولات خود را به صورت اینترنتی نیز ارائه می دهد.

کشور تولید کننده فندق در جهان

کشور تولید کننده فندق در جهانکشور ترکیه با داشتن ۷۱ درصد سطح زیر کشت فندق بزرگترین تولید کننده فندق
در جهان را دارند و بعد از آن کشورهای ایتالیا ،امریکا، اسپانیا به ترتیب
فندق جهان را تامین می کنند. زراعت پیشرفته و جدید کشت فندق یا با دست یا با شن کش های مکانیکی برای دانه های افتاده انجام  می گردد. فندق به خاطر دانه ای بودنش به طور گسترده در باغ های بازرگانی اروپا  ایرات ترکیه و قفقاز کشت می شوند.

فوائد و مزایای فندق رودسر

فوائد و مزایای فندق رودسرفندق های تولید شده در رودسر به سبب خواصی که دارند مورد  توجه قرار دارندبه عنوان مثال ،مصرف فندق سلامت قلب را حفظ می کندبرای بیمار های کبدی موثر است.خوردن فندق موجب کاهش فشار خون می شود.این میوه به همراه عسل سرفه های مزمن را رفع می نماید.خوردن روزانه ۱۵ عدد فندق سنگ کلیه را در  مان می کند و فندق روده و معده را تقویت می کند. فندق باعث کاهش ابتلا به سرطان می باشد. فندق  باعث کاهش التهاب می باشد. فندق را می توان یک میوه با طبیعت گرم و خشک دانست که بیشتر مربوط به مناطق کوهستانی ایران و مناطق بومی آسیای صغیر و اروپاست. وجود ویتامین B6در فندق علاوه بر حفظ سلامت سیستم عصبی باعث تولید انتقال دهنده های ضروری عصب مانند سرتونین  ملانین می شود. فندق منبع غنی از کلسیم و منیزیم  استکه علاوه بر سلامتی و استحکام استخوان های بدن وجب پوکی استخوان در افراد مسن و زنان یائسه می شود.از دیگر ویژگی های مهم فندق خاصیت رطوبت رسانی و نرم کنندگی بالای مغز فندق است که باعث شادابی و نرمی پوست صورت می شود.

بازرگانی فندق با کیفیت ایرانی و خارجی

بازرگانی فندق با کیفیت ایرانی و خارجی بهترین فندق برای صادرات فندق الموت قزوین و رودسر می باشد.تجارت فندق رودسر با موانعی همچون فراوری محصولات مواجه است. فراوری و بسته بندی شکیل در تجارت این محصول و فروش و سود اوری برای کشور بسیار موثر است.ایران در رتبه خوبی در تولید فندق قرار  دارد و می تواند با برنامه های اصلاحی و به نژادی به یکی از کشور های عمده تولید کننده فندق تبدیل شود در حال حاضر کشور ما از نظر وسعت در رتبه پنجم و از نظر تولید در رتبه هشتم قرار دارد.


عرضه مستقیم فندق رودسر به سراسر کشور

عرضه مستقیم فندق رودسر به سراسر کشوردر بازار فندق رودسر عرضه مستقیم فندق رودسر به سراسر کشور انجام می گیرد.اگرچه فندق رودسر در بازار رودسر بهترین کیفیت ممکن را دارد اما خود نیز  دارای رتبه بندی برخوردار است و یک خریدار می تواند از بین محصولات محصول دلخواهش را سفارش دهد خریدارن فندق رودسر زیاد هستند زیرا کیفیت این محصول زبان زد خاص و عام است.

رودسر سالانه بیشترین ظرفیت تولید انواع فندق را با بهترین کیفیت را دارد و سهم بزرگ از نیاز داخلی از محصولات این منطقه تانین میشودبرای همین خاط خریداران به شذت مایل به خرید از سفارش  از رودسر هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجربه خريد ارزان بادام زمینی و فندق درجه یک ایرانی در کشور

خريد ارزان بادام زمینی و فندق در نهایت درجه کیفیت از این نمایندگی میسر می باشد.بادام زمینی و فندق این مرکز فروش یکی از معروف ترین و درجه یک ترین محصولات تولیدی

پاسخی بگذارید