توانا
خانه / بادام زمینی / قیمت بادام زمینی چینی | بزرگترین مرکز پخش عمده انواع بادام زمینی

قیمت بادام زمینی چینی | بزرگترین مرکز پخش عمده انواع بادام زمینی

بادام زمینی چینی یکی از ارزان ترین بادام زمینی های دنیا میباشد. چشم بادامی ها همانند سایر محصولات تولیدی کشورشان که عموماَ با قیمت های پایین در بازار های جهانی عرضه میشود این محصول را نیز با قیمتی بسیار پایین تر نسبت به سایر محصولات مشابه راهی بازار های جهانی میکنند.این ارزان بودن بادام زمینی دلایل مختلفی دارد یکی از این دلایل که میتوان به آن اشاره نمود تولید صنعتی این محصول کشاورزی است که متاسفانه در کشور ما به صورت سنتی کشت میگردد.قیمت بادام زمینی چینی و بادام درختی با پوست سبز بسیار مقرون به صرفه تر است.ایران وارد کننده بادام زمینی چینی میباشد.قیمت بادام زمینی چینی | بزرگترین مرکز پخش عمده انواع بادام زمینی

واردات بادام زمینی چینی

واردات بادام زمینی چینیخواص بادام زمینی چینی به علت مکانیزم کشت و طبیعت این کشور بسیار عالی و نزدیک به بادام زمینی ایران است.بادام زمینی از جمله اقلامی است که در کشور عزیزمان ایران به وفور کشت میشود.اما آنچه که باعث شده است تا بازار این خشکبار متکی به واردات شود،دامپینکی است که از سوی کشور چین در داخل کشور از سال های گذشته صورت پذیرفته است.از طرفی قیمت تمام شده محصول ما بالاتر است لذا چین و هند بازار بادام زمینی را از تولیدکننده داخلی گرفته اند به طوری که در حال حاضر۹۰ درصد بادام زمینی موجود در بازار از مبادی قانونی و گمرک وارد کشور میشود و تنها ۱۰درصد تولید داخل است،که البته از آن جهت که طعم بادام زمینی چینی چندان به مذاق ایرانیان عزیز خوش نمی اید لذا تا حدی مصرف آن نیز کمتر شده است.خرید بادام زمینی چینی امروزه بیستر از سال های گذشته است.

تفاوت بادام زمینی ایرانی و چینی

تفاوت بادام زمینی ایرانی و چینی

بیشترین تفاوت بادام زمینی ایرانی و چینی در روش کشت آن است.بهره گیری از روش های مکانیزه سبب کاهش هزینه های تولیدو همچنین سبب افزایش بهره وری و کیفیت محصولات تولیدی می شود. به صورت پایلوت در سال جاری کشت و برداشت مکانیزه بادام در استان گیلان در شهرستان آستانه اشرفیه آغاز شد.این در حالی است که این رویه ماقبل این در چین پیاده شده است.

از فروردین ماه هر ساله زمین ها برای کشت بادام آماده شده و اردیبهشت ماه کشت بادام آغاز می شود، افزود: بعداز یک دوره ۱۲۰ روزه برداشت بادام از مرداد ماه هر سال در استان گیلان آغاز می شود.

نکته قابل توجه و مهم و ضروری آن که هیچ یک از این محصولات وارداتی ارزش غذایی نداشته و تنها ظاهری مناسب دارند،در حالی که آجیل و خشکبار تولید شده در ایران عزیز ما شاید از نظر ظاهر به اندازه نمونه های خارجی شکیل نباشد،اما قطعا دارای طعم متفاوت بوده و از نظر ارزش غذایی به هیچ وجه و عنوان قابل قیاس با نمونه های خارجی نیست.

بزرگترین مرکز پخش عمده انواع بادام زمینی

بزرگترین مرکز پخش عمده انواع بادام زمینیصادر کننده بادام در کشورهای خاورمیانه بیشتر هستند و واردات و صادرات بادام بیشتر از طریق اینترنت و از کشورهایی چون آمریکا و مصر و هند و چین و پاکستان صورت میگیرد.این واردات و صادرات با کیفیت های مختلف انجام میگیرد.

برخی محصولات به دلیل کم بودن تولید داخل و بالا بودن تقاضا نیاز هست از کشورهای مختلف وارد شود.برخی محصولات هم تنوع زیادی دارد مردم دوست دارند از تنوع بیشتری استفاده کنند.بازار آجیل ایران نیز برای رفع نیاز بازار و پر کردن خلا های موجود اقدام به خرید و فروش عمده انواع محصولات خارجی مثل بادام زمینی و بادام درختی با پوست سنگی نموده است.

در این میان فروش عمده بادام زمینی چینی در ایران از امتیاز بالایی برخوردار است.

قیمت بادام با توجه به عدد و سایز آن متفاوت می باشد.به گونه ای که بعضی از آن ها پوست گرفته بعضی هم شکسته میباشد و ایت قطعا بر قیمت محصول تاثیرگذار است.

سفارش بادام زمینی چینی

سفارش بادام زمینی چینیامروزه در همه خشکبار فروشی ها قابل دسترسی و خرید میباشد.به منظور تهیه و سفارش آن میتوانید از طریق سایت های معتبر نیز اقدام نمایید.خرید اینترنتی بادام زمینی چینی بسیار آسانتر از روش های دیگر است و امروزه بسیار متداول میباشد.امیدواریم با خرید و رضایت از این محصول با کیفیت لحظات خوشی را سپری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجربه خريد ارزان بادام زمینی و فندق درجه یک ایرانی در کشور

خريد ارزان بادام زمینی و فندق در نهایت درجه کیفیت از این نمایندگی میسر می باشد.بادام زمینی و فندق این مرکز فروش یکی از معروف ترین و درجه یک ترین محصولات تولیدی

پاسخی بگذارید