توانا
خانه / بادام زمینی / لیست برترین تولید کنندگان بادام زمینی اعلا در ایران

لیست برترین تولید کنندگان بادام زمینی اعلا در ایران

لیست برترین تولید کنندگان بادام زمینی در ایران بسیار زیاد می باشد، که بادام های زمینی را با کیفیت اعلا تهیه و تولید می نمایند و سپس آن ها را بدست شما عزیزان می رسانند.

بادام زمینی یکی از مغذی جات هایی می باشد که در بین خشکبار ها، از برترین خواص برخوردار می باشند.

بادام یکی از محصولات خوراکی خوشمزه ای است که به دلیل مزیت های فراوان و مزه خوبی که دارد در اکثر غذا ها مورد استفاده قرار می گیرد.

لیست برترین تولید کنندگان بادام زمینی اعلا در ایران

بادام زمینی منبع خوبی از آنتی اکسیدان

بادام زمینی منبع خوبی از آنتی اکسیدانهمانطور که بیان شد بادام زمین از خواص های فراوانی برخوردار می باشد که یکی از خاصیت های آن، این است، که این بادام زمینی منبع خوبی از آنتی اکسیدان می باشد.

بادام زمینی منبع آنتی اکسیدان می باشد به همین منظور در اکثر آجیل های عید از آن استفاده شده است.

کره این نوع از بادام ها دارای مواد مغذی بسیار فراوانی می باشد که چند مورد از آنها عبارت می باشند از:

 • آنتی اکسیدان
 • ویتامین E
 • منیزیم 
 • و…

خوردن زیاد بادام های زمینی ای که حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشند برای بدن فواید های بسیاری دارند که چند مورد از این فواید ها عبارت می باشند از:

 • امروزه یکی از بیماری هایی که همه ما در معرض خطر آن هستیم ابتلا به بیماری های پر خطر قلبی می باشد، از آنجا که قلب عامل اصلی زندگی ما است بروز هر نوع بیماری قلبی در بدن ما ممکن است خطرات جدی ای را در بر داشته باشد مصرف زیاد بادام زمینی به دلیل آنتی اکسیدانی که دارد برای قلب انسان بسیار مفید می باشد.
 • آنتی اکسیدان های فراوان موجود در بادام های زمینی از بروز عفونت های شدید در بدن انسان  ها جلوگیری می کنند و از بدن انسان در برابر عفونت ها مراقبت می کنند.
 • سرطان یکی از درد هایی است که همه ما از آن ترس داریم و حراسانیم که نکند به این بیماری ها دچار شویم، اما بهتر است بجای ترس از این بیماری از بروز آن در بدن جلوگیری کنیم با مصرف مداوم بادام زمینی می توانید از بروز  برخی از سرطان ها در بدنتان جلوگیری کنید، آنتی اکسیدان عامل اصلی جلوگیری از این بیماری می باشد.
 • سیگار کشیدن زیاد، روبرو شدن با آلودگی و… ممکن است سبب ایجاد رادیکال های آزاد در بدن شود، این رادیکال ها عامل های اساسی برای ضربه زدن به بدن افراد هستند آنتی اکسیدان هایی که در بادام های زمینی و سایر مغذی جات ها می باشد، از بدن در مقابل مواجه با این رادیکال ها محافظت می کند.

خواص بادام زمینی خام برای آلزایمر

خواص بادام زمینی خام برای آلزایمر بسیار زیاد می باشد، از همین رو مصرف آن در طول روز بسیار توصیه می شود.

امروزه بسیاری از افراد پیر و مسن از بیماری آلزایمر رنج می برند، آنها حتی قادر به تشخیص عزیز ترین افراد خود نیستند و با این بیماری هم خود را رنج می دهند و هم به دلیل اینکه یک سوال را چندین بار مطرح می کنند، دیگران را آزرده خاطر می کنند و آنها را هم رنج می دهند.

بادام زمینی جز آن دسته از مغذی جاتی می باشد که از بروز این بیماری در افراد جلوگیری می کنند و درصد هوش افراد و کودکان را چندین برابر می کنند از همین رو استفاده از آن در طول روز بسیار توصیه می شود.

بهتر است در جریان باشید که ویتامین B3 جز آن دسته از ویتامین هایی می باشد، که از رخ دادن بیماری آلزایمر در بدن جلوگیری می کند، این ویتامین که نام دیگرش نیاسین است به مقدار فراوانی در بادام وجود دارد در واقع تنها عامل از بین رفت بیماری آلزایمر توسط بادام های زمینی در بدن وجود همین ویتامین می باشد.

نساسین موجود در بادام علاوه بر اینکه بیماری هایی مانند آلزایمر و افسردگی را کاهش می دهند، سبب می شوند تا شما در طول روز آرام تر باشید و کمتر عصبی شوید، به عبارتی قاتل سلول های عصبی موجود در بدن شما می باشند.

تاثیر بادام زمینی بر روی کیسه صفرا

تاثیر بادام زمینی بر روی کیسه صفراتاثیر بادام زمینی بر روی کیسه صفرا یکی دیگر از خاصیت های بسیار خوب و نام بردنی این بادام پر خاصیت می باشد که در ادامه به این خاصیت بیشتر می پردازیم.

سنگ های موجد در کیسه صفرا یکی از بیماری های هستند که اکثر افراد از آن رنج می برند این سنگ ها در مدت های بسیار طولانی، با ورزش و تحرک بسیار فراوان و با مصرف زیاد آب ممکن است از بین بروند.

اما برای اینکه از بروز این بیماری های پر درد و رنج در بدن جلو گیری کنیم، باید بدن ما به مقدار زیادی، فیتسترول، فیبر غذایی و منیزیم داشته باشد که جذب آن تنها با استفاده از غذا های مقوی و مغذی ای مانند بادام های زمینی ممکن می باشد.

استفاده مداوم از بادام های زمینی به دلیل داشتن مقدار زیادی از مواد های نام برده شده مانع از وجود بیماری هایی در کیسه صفرا می شود.

حتی در طب سنتی هم استفاده از بادام برای جلوگیری از بروز چنین بیماری های خطرناکی بسیار توصیه می شود.

بادام زمینی یک عامل کاهش دهنده کلسترول می باشد و از آنجا که سنگ های موجود در کیسه صفرا از کلسترول به وجود آمده اند، بادام زمینه باز هم گزینه مناسبی برای دفع آن ها می باشد.

فواید خوردن بادام زمینی برای پوست

فواید خوردن بادام زمینی برای پوست هم بسیار زیاد است که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

پوست صورت ما نیاز به مقدار زیادی منیزیم، اسید های چرب و ویتامین c دارد تا بتواند شاداب و جوان بماند و دیر تر چین و چروک ها را از آن خود کند.

بادام زمینی یک منبع بسیار مهم برای جذب سه مواد نام برده شده فوق می باشد، استفاده مداوم از این بادام مانع از بروز چین و چروک های شدید در پوست شما عزیزان می شود و پوست شما را شاداب جلوه می دهد‌.

بسیاری از افراد در طول فصول گرم سال مجبور به فعالیت هستند، آنها باید آفتاب های طاقت فرسایی را تحمل نمایند تا فعالیت خود را انجام دهند، این افراد در مواجه با آفتاب های شدی دچار آفتاب سوختگی و بیماری های پوستی می شوند، یکی از ویتامین هایی که توانایی برطرف کردن آفتاب سوختگی را دارد، ویتامین E می باشد که مقدار آن در بادام زمینی بسیار فراوان است، از همین رو یک بادام زمینی یک عامل برای بر طرف نمودن آفتاب سوختگی هم می باشد.

اگزما و برخی از بیماری های پوستی بسیاری از افراد را آزرده خاطر کرده اند، از آنجا که بادام های زمینی خاصیت ضد التهابی دارند قادر هستند، که این بیماری ها را از بین ببرند، و بسیار از افراد را خوشنود کنند.

همانطور که بیان شد این بادام به مقدار زیادی اسید های چرم دارد از همین روز از قرمز شدن پوست ها هم جلو گیری می کند.

آکنه و جوش دو عاملی هستند که همیشه قیافه افراد را بد می کنند و از اعتماد به نفس افراد می کاهند، شاید شما جز آن دسته از افرادی می باشید که همه نوع کرم، همه نوع صابون و همه نوع قرص را امتحان کرده اید ولی نتیجه ای نگرفته اید از آنجا که جوش و اکنه در اثر کمبود روی و منیزیم و ویتامین E به وجود می آیند، پس توصیه می شود که حتما استفاده زیاد بادام زمینی را هم امتحان کنید، زیرا این خشکبار دارای مقدار زیادی ویتامین E، منیزیم و روی می باشد، پس از بروز جوش و آکنه جلوگیری می کند‌ و صورت شما را بسیار زیبا و دوست داشتنی می کند.

فندق یکی از دانه های پر خاصیت در کشور

فندق یکی از دانه های پر خاصیت در کشورفندق یکی از دانه های پر خاصت، در کشور و در سطح جهان است، خواص بسیار فراوان این فندق موجب گردیده تا این خشکبار جز یکی از بهترین مغذی جات ها معرفی شود.

چند مورد از خاصیت های مهم فندق پر خاصیت عبارت هستند از: 

 • این خشکبار دارای مواد مغذی بسیار زیادی می باشد که برای بدن کارکرد های فراوانی دارد و از بروز بسیار از بیماری های خطر ناک جلو گیری می کند، چند مورد از این مواد های مغذی عبارت هستند از: پروتئین، کربن هیدات، فیبر، منیزیم، و….
 • فندق هم مانند بادام زمینی حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشد، آنتی اکسیدان موجود در فندق از بروز بسیاری از بیماری های قلبی خطر ناک که ممکن است منجر به مرگ افراد شود، و آنها را به بیمارستان ها راهی کند جلوگیری می کند، مصرف مداوم از فندق سلامت قلب شما را به همراه دارد، به علاوه آنتی اکسیدانی که در فندق وجود دارد بیماری های عفونی را در افراد کاهش می دهد، به علاوه از بروز سرطان جلوگیری می کند، به علاوه سبب کاهش کلسترول خون در بدن می شود.
 • مصرف مداوم فندق موجب می گردد تا بیماری قندی از جمله دیابت دو در بدن شما عزیزان کاهش یابد.
 • یکی دیگر از مواد مغذی ای که فندق آن را دارا می باشد منگنز است، همانطور که می دانید منگنز یکی از عامل های اصلی برای مستحکم شدن استخوان ها می باشد، استفاده مداوم از فندق موجب می گردد تا استخوان های شما توسط منگنز درون فندق مقاوم شوند و تراکم کافی داشته باشند، همچنین استفاده زیاد از فندق سبب جلو گیری از پوکی استخوان و نرمی استخوان در کودکان و در افراد مسن می شود.
 • منگنز موجود در فندق طبق پروسه ای سوخت ساز بدن را افزایش می دهد، همین مسئله سبب می شود تا دستگاه گوارش به خوبی کار کند و دچار اختلال نشود، به علاوه فیبری که در فندق وجود دارد به دفع مواد سمی و مصر موجود در بدن کمک بسیار زیادی می کند.
 • فندق حاوی مقدار زیادی ویتامین e و ویتامین c می باشد که این دو ویتامین در واقع به سلامت و جوان ماندن پوست بدن شما کمک بسیار فراوانی می کنند، و شما را از مواجه شدن با پیری زود رس در امان نگه می دارد.
 • از آنجا که فندق حاوی مقدار زیادی مواد مغذی می باشد، استفاده ان برای زنان باردار بسیار توصیه می شود، چرا که چنین موجود در بدن زن بادارا نیاز به رشد کردن دارد از همین رو اکثر مواد مغذی موجود در بدن مادر را جذب خود می کند، پس زنان باردار نیاز دارند که هم برای استفاده خود این مواد را جذب کنند و هم برای جنین های خودشان از این مواد استفاده کنند.
 • فندق یکی از عامل هایی است که منجر به کاهش سطح کلسترول خون شما در بدنتان می شود، بنابراین استفاده آن در طول روز بسیار توصیه می شود.
 • اگر جز آن دسته از زنانی هستید که در طول قائدگی ماهیچه ها و عضلاتتان می گیرد، حتما از فندق استفاده کنید چرا که مصرف فندق این گرفتگی ها را کاهش می دهد.

فندق یک خوراکی خوشمزه برای بدن

فندق یک خوراکی خوشمزه برای بدن شما عزیزان می باشد، اگر مزه ها و طعم ها برایتان اهمیت دارد، حتما از فندق استفاده نمایید تا هم مزیت های آن را دریافت نمایید و هم خشکباری خوشمزه خورده باشید.

فندق برای بدن گیاهخواران گزینه بسیار خوبی می باشد، همانطور که گفتیم فندق حاوی مقدار زیادی مواد مغذی می باشد، گیاهخواران هم اکثرا برای اینکه رژیم غذایی خود را بهم نریزند و یا چاق نشوند، از گوشت و مرغ استفاده نمی کنند، اما نکته مهم این است که بدن همه ما برای اینکه سالم بماند و دچار بیماری هایی که ذکر کردیم نشوند، مجبور هستند که از غذاهایی استفاده کنند که دارای مواد مغذی باشد بنا بر این استفاده از فندق که سرشار از ویتامین ها و… می باشد، برای همه افراد به خصوص افراد گیاهخوار ها بسیار توصیه می شود.

به علاوه این غذای خوشمزه علاوه بر اینکه از بیماری های خطرناک جلوگیری می کند، سلامت پوست همه شما ها را هم به دلیل داشتن منیزیم، ویتامین و… فراهم می کند.

فندق منبع غنی از آهن مورد نیاز

فندق منبع غنی از آهن مورد نیازفندق یک منبع غنی از آهن مورد نیاز برای بدن شما محسوب می شود، که توانایی خون سازی را برای بدنتان دارا می باشد.

اگر فردی هستید که دچار کم خونی می باشید، حتما از فندق، منبع آهن استفاده کنید، چرا که این خشکبار درصد خون بدن شما را افزایش می دهد.

مصرف زیاد آن توسط افراد سبب می شود که افرادی هم که کم خونی ندارند، هیچگاه دچار این بیماری خطرناک نشوند.

شاید باورتان نشود اما مصرف فندق به شما کمک می کند تا حداقل در طول روز سی درصد از آهن مورد نیاز بدن را جذب نمایید.

البته فندق به غیر از آهن، غنی از پروتئین و ویتامین k هم می باشد که پروتئین موجود در آن موجب می گردد تا حافظه شما حفظ شود و همچنین در طول شبانه رو تمرکزتان را برای انجام کار های معمولی و مهم زیاد می کند.

ویتامین k نقش مهمی در سیستم ایمنی بدن شما دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجربه خريد ارزان بادام زمینی و فندق درجه یک ایرانی در کشور

خريد ارزان بادام زمینی و فندق در نهایت درجه کیفیت از این نمایندگی میسر می باشد.بادام زمینی و فندق این مرکز فروش یکی از معروف ترین و درجه یک ترین محصولات تولیدی

پاسخی بگذارید