توانا
خانه / بادام زمینی / مرکز فروش بادام زمینی و فندق و خواص استفاده از آن

مرکز فروش بادام زمینی و فندق و خواص استفاده از آن

مرکز فروش بادام زمینی و فندق این دانه های گیاهی را به صورت های مختلف به مشتریان عرضه می دارد. هر دوی این محصولات هم به شکل خام و هم به صورت بو داده شده به فروش می رسند. بادام زمینی یا پسته شامی میوه ای بومی آمریکای جنوبی است که بوته ای یک ساله دارد که ارتفاع آن به 50 متر نیز می رسد. بادام زمینی از آمریکا به سایر نقاط جهان راه یافته است. برگ های بادام زمینی از نوع مرکب دو زوج برگچه با گل های زرد رنگ می باشد. بادام زمینی و فندق از انواع آجیل های پر خاصیتی هستند که مصرف مقدار مناسبی از آنها تامین کننده مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد.

مرکز فروش بادام زمینی و فندق و خواص استفاده از آن

خواص استفاده از بادام زمینی و فندق

خواص استفاده از بادام زمینی و فندقبادام زمینی و فندق دو نوع آجیل پر مصرف و دانه گیاهی هستند که دارای خواص فوق العاده و شگفت انگیزی می باشند. از جمله خواص و فواید بادام زمینی عبارت است از:

 • خواص بادام زمینی برای پوست و زیبایی آن
 • منبع غنی از نیاسین، منگنز، ویتامین ای، اسید فولیک، فیبر و فسفر
 • کاهش خطر بیماری های قلبی
 • کنترل وزن و تثبیت قند خون
 • افزایش متابولیک در بدن انسان

فندق نیز میوه ای درختی است که بیضی شکل یا کروی شکل است. گونه های مختلفی از فندق وجود دارد که هر کدام به اشکال متفاوت می باشند. هسته فندق قابل استفاده هم به صورت خوراکی و خام و هم به شکل پخته است. از جمله خواص فندق می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سرشار از کلسیم، آهن، روی و پتاسیم
 • منبع غنی از ویتامین بی
 • سلامت مغز و استخوان سازی
 • پیشگیری از بیماری های قلبی و بروز سرطان
 • مناسب برای درمان کم خونی
 • مناسب برای سیستم عصبی و عملکرد مناسب ماهیچه ها و عضلات

راهنمای خرید بادام زمینی و فندق با کیفیت بالا

راهنمای خرید بادام زمینی و فندق با کیفیت بالابادام زمینی یا پسته شامی میوه ای بومی آمریکای جنوبی است که بوته ای یک ساله دارد که ارتفاع آن به 50 متر نیز می رسد. بادام زمینی از آمریکا به سایر نقاط جهان راه یافته است.

برگ های بادام زمینی از نوع مرکب دو زوج برگچه با گل های زرد رنگ می باشد. بادام زمینی و فندق از انواع آجیل های پر خاصیتی هستند که مصرف مقدار مناسبی از آنها تامین کننده مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد.به طور کلی در صد گرم بادام زمینی موادی نظیر:

 • کالری
 • چربی کامل
 • سدیم
 • پتاسیم
 • کربوهیدرات
 • پروتئین

وجود دارد. برای خرید فندق و بادام زمینی با کیفیت بالا مراجعه به مراکز فروش عمده بادام زمینی و فندق که عرضه کننده انواع تازه این محصولات هستند بهترین روش است. البته این روش برای فروشگاه هایی که در کار فروش این محصول هستند شیوه ای مناسب است و برای خریداران جزء معمولا امکان پذیر نمی باشد.

لیست مراکز فروش بادام زمینی و فندق در ایران

لیست مراکز فروش بادام زمینی و فندق در ایرانفندق میوه ای درختی است که بیضی شکل یا کروی شکل است. گونه های مختلفی از فندق وجود دارد که هر کدام به اشکال متفاوت می باشند. هسته فندق قابل استفاده هم به صورت خوراکی و خام و هم به شکل پخته است. از جمله خواص فندق می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سرشار از کلسیم، آهن، روی و پتاسیم
 • منبع غنی از ویتامین بی
 • سلامت مغز و استخوان سازی
 • پیشگیری از بیماری های قلبی و بروز سرطان
 • مناسب برای درمان کم خونی
 • مناسب برای سیستم عصبی و عملکرد مناسب ماهیچه ها و عضلات

لیست مراکز فروش بادام زمینی و فندق در ایران توسط سازمان های مربوطه به صورت جامع فهرست بندی شده است. بنابراین برای دستیابی به این فهرست می توان به سازمان مرتبط با آن مراجعه کرد.

عرضه بدون واسطه بادام زمینی و فندق

عرضه بدون واسطه بادام زمینی و فندقبادام زمینی و فندق بهترین آجیل برای لاغری هستند. مواد موجود در این عناصر چربی های بدن را سوزانده و به لاغری افراد کمک می کند. همچنین در پاسخ به این سوال که بادام چقدر پروتئین دارد؟ باید گفت که در صد گرم بادام زمینی 26 گرم پروتئین وجود دارد.

بنابراین از بادام و فندق می توان برای تامین مواد مورد نیاز بدن و مواد معدنی استفاده نمود. فروشنده بادام زمینی و فندق که در مراکز مختلف فروش مشغول به کار می باشد، در صورت عرضه بدون واسطه این محصولات می تواند آن را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه دارد. 

عرضه مستقیم یا بدون واسطه راهی است که سبب فروش مقادیر قابل توجهی از بادام زمینی و فندق عمده شده و از طرفی موجب خالی شدن موجودی انبار و ورود محصولات جدید و تازه می شود. به همین دلیل بسیاری از فروشندگان با استفاده از این شیوه به فروش این محصول می پردازند.

تولید کنندگان برتر بادام زمینی و فندق

تولید کنندگان برتر بادام زمینی و فندقکشور هایی نظیر:

 • ترکیه
 • ایتالیا
 • یونان 
 • گرجستان

در سطح خارجی و شهر هایی مانند:

 • اشکورات رحیم آباد رودسر
 • شهسوار 
 • رامسر 

در سطح داخل کشور از جمله تولید کنندگان فندق به شمار می آیند. بادام زمینی نیز در منطقه شمال ایران و استان گیلان در آستانه اشرفیه به مقدار زیاد تولید می شود. بنابراین در کشور آستانه اشرفیه به عنوان قطب تولید بادام زمینی به شمار می رود.
طبق آمار های موجود حدود نود درصد بادام زمینی کشور در این منطقه استحصال و برداشت می شود. در برخی سال ها که آب و هوا و شرایط جوی مناسب است میزان تولید بادام زمینی افزایش می یابد. 

نکته مهمی که تولید کنندگان داخل کشور با آن روبرو هستند این است که صنایع فرآوری و بسته بندی ضعیفی برای این صنعت وجود دارد و این تولید کنندگان خواهان توجه و رشد این بخش ها برای ایجاد ارزش افزوده بیشتر هستند.

تهیه بادام زمینی و فندق در بسته بندی های متنوع

تهیه بادام زمینی و فندق در بسته بندی های متنوعیکی از موارد کاربرد فندق در صنعت شیرینی سازی است. پرالین ماده ای است که از فندق گرفته شده و برای این منظور به کار گرفته می شود. ترکیب فندق با شکلات نیز برای تهیه ترافل، نوتلا و فرانجلیکو استفاده می شود. 

فندق دارای روغنی است که روغن آن نیز قابل استفاده در پخت و پز بوده و بسیار خوش طعم است. در مورد بادام زمینی نیز می توان گفت که یکی از منابع غنی و مفید در کاهش کلسترول خون است. قرار دادن بادام زمینی در رژیم غذایی تنظیم کننده کلسترول بوده و افزایش دهنده کلسترول خوب است. 

برای تهیه این محصولات می توان از بسته بندی های متنوع آن استفاده نمود. ویژگی این تولیدات آن است که قابل خرید به شکل بسته بندی و  کیلویی یا فله است و هم به شکل خام به فروش می رسد و هم کسانی که تمایل به مصرف نوع بو داده آن را دارند می توانند این مدل از آن را خریداری نمایند.

فروشندگان بادام زمینی و فندق

فروشندگان بادام زمینی و فندقبادام زمینی و فندق در فرهنگ ایرانیان در گروه آجیل قرار می گیرند. این محصولات در ایام عید نوروز به شکل تفت داده و شور شده با سایر انواع آجیل به صورت مخلوط به فروش می رسند. بنابراین استفاده از این میوه های گیاهی در فرهنگ ایرانیان دارای سابقه ای دیرینه می باشد.

فروشندگان فندق و بادام زمینی در کشور دارای فعالیت های متفاوتی هستند. برخی از آنها که به عنوان عمده فروش یا تولید کننده فعالیت دارند و در واقع نوعی مرجع برای اطلاع از قیمت خرید بادام زمینی و قیمت بادام زمینی ۹۸ به شمار می روند.

گروهی دیگر نیز فروشندگان جزء هستند که با خرید از عمده فروش نیاز مرکز فروش خود را تامین می کنند.

بخش دیگری از فروشندگان با کارخانجات فرآوری و تولید مواد غذایی به عقد قرار داد می پردازند و تامین کننده تقاضای این کارخانجات برای این محصول می باشند.

خرید عمده بادام زمینی و فندق

خرید عمده بادام زمینی و فندقدر مورد محصولاتی مانند بادام زمینی و فندق این سوالات ممکن است مطرح شود. آیا بادام ویتامین دی دارد؟ رابطه بین مصرف آجیل و آهن چیست؟

در پاسخ به این سوالات باید گفت که بادام زمینی یک منبع غنی از ویتامین دی است. ویتامین دی یک منبع غنی و مورد نیاز بدن برای جذب کلسیم می باشد. بنابراین با مصرف روزانه مقدار مناسبی از بادام زمینی می توان این نیاز بدن را تامین نمود.

از طرفی دیگر انواع آجیل مانند فندق و بادام زمینی از جمله مواد مناسب برای رفع کم خونی و جذب آهن در بدن هستند و در طب سنتی نیز توصیه های زیادی به مصرف آن می شود. 

برای خرید عمده این تولیدات از دو روش می توان استفاده نمود. این روش ها عبارت است از:

 • خرید مستقیم از کشاورز و تولید کننده که در زمان برداشت محصول انجام می شود.
 • خرید از عمده فروش در بازار که در مراکز مختلف این تولیدات را به فروش می رسانند.

قیمت فروش بادام زمینی و فندق در کشور

قیمت فروش بادام زمینی و فندق در کشوربادام زمینی یکی از محصولاتی است که توسط کارخانجات صنایع غذایی خریداری شده و از آن فرآورده های مختلفی مانند کره بادام زمینی که یکی از محصولات پر فروش در این زمینه است، گرفته می شود. علاوه بر این از بادام زمینی نوعی آرد نیز تهیه می شود که چربی کمتری در مقایسه با کره آن دارد اما در مقابل حاوی پروتئین بالایی است. 

آرد بادام زمینی فاقد گلوتن بوده و طعم بسیار خوبی دارد. در ایالات متحده جنوبی از آن به عنوان یک میان وعده مناسب استفاده می شود. 

یکی از موارد کاربرد فندق در صنعت شیرینی سازی است. پرالین ماده ای است که از فندق گرفته شده و برای این منظور به کار گرفته می شود. ترکیب فندق با شکلات نیز برای تهیه ترافل، نوتلا و فرانجلیکو استفاده می شود. 

فندق دارای روغنی است که روغن آن نیز قابل استفاده در پخت و پز بوده و بسیار خوش طعم است. در مورد بادام زمینی نیز می توان گفت که یکی از منابع غنی و مفید در کاهش کلسترول خون است. قرار دادن بادام زمینی در رژیم غذایی تنظیم کننده کلسترول بوده و افزایش دهنده کلسترول خوب است. 

مراکزی که به نوعی با فندق و بادام زمینی در ارتباط هستند و جزء صنایع تبدیلی یا دیگر صنایع هستند برای خرید نیاز به دریافت قیمت فروش این دانه های گیاهی می باشند. از این رو تولید کنندگان یا عمده فروشان از مراکزی هستند که می توانند اطلاعات مختلف در این زمینه را در اختیار آنها قرار دهند.

نمایندگی فروش بادام زمینی و فندق

نمایندگی فروش بادام زمینی و فندقهمان طور که بیان شد، بادام زمینی از بهترین آجیل ها برای بدنسازی به شمار می روند که در رژیم غذایی آنها مصرف این آجیل گنجانده می شود. آجیل به موادی نظیر پسته، بادام هندی، تخمه در انواع مختلف، فندق، بادام زمینی گفته می شود که در ایران مصارف زیادی دارد و عمدتا به صورت مخلوط به فروش می رسد. 

خواص آجیل برای پوست و خواص بادام هندی برای مو و ویتامین بادام زمینی به عنوان نوعی ترکیب آجیل سبب شده است که امروزه بسیاری از افراد مصرف آن را در برنامه غذایی خود بگنجانند. در این مورد اطلاع از بهترین زمان خوردن فندق یا سایر انواع آجیل ها نکته مهمی است که باید مورد توجه مصرف کنندگان آن قرار گیرد.

از این رو دسترسی به این مواد امروزه به طرق مختلف امکان پذیر شده است که نمایندگی های فروش یکی از این مراکز می باشند. این نمایندگی ها در نقاط مختلف واقع شده و مرکزی برای مراجعه متقاضیان خرید بادام زمینی و فندق می باشد.

حراجی بادام زمینی و فندق

حراجی بادام زمینی و فندقدر طب سنتی هر ماده ای دارای خواصی است که افراد در هنگام خوردن باید به آن توجه نمایند. از این رو طبع هر ماده ای با توجه به مزاج فرد تعیین شده و سپس برنامه غذایی لازم در اختیار او قرار می گیرد.

طبیعت فندق گرم و خشک است و مناسب برای کسانی است که سرد مزاج هستند. از طرفی کسانی که دارای بیماری دیابت نوع دو هستند از جمله افرادی به شمار می روند که مصرف مناسب فندق به صورت یک وعده در روز برای آنها بهترین گزینه برای کاهش آثار دیابت و رفع کم خونی می باشد.

از این رو همواره به خرید فندق و بادام زمینی در طب سنتی سفارش می شود. این محصولات از طریق حراجی و فروش ویژه نیز به مشتریان عرضه می شوند. در مورد حراجی مهمترین نکته اطلاع از زمان دقیق حراج و فروش ویژه می باشد. البته هر کدام از این ها به صورت مغز شده نیز به فروش می رسند که به طور حتم قیمت مغز فندق از قیمت فندق با پوست بیشتر خواهد بود.

تهیه بادام زمینی و فندق زیر قیمت بازار

تهیه بادام زمینی و فندق زیر قیمت بازارخرید آنلاین بادام زمینی و فندق راهی برای تهیه آنها زیر قیمت بازار می باشد. بسیاری از فروشگاه های آنلاین تخفیف های مناسبی حتی به میزان بیست درصد برای فروش این کالا در نظر می گیرند. 

مهمترین نکته برای خرید آنلاین اطلاع از زمان فروش ویژه است که معمولا از طرق مختلف مانند عضویت در خبرنامه سایت و از طریق ای میل برای مخاطبان سایت اطلاعات لازم آن ارسال می شود.

از طرفی در صورت خرید عمده نیز می توان این کالا را زیر قیمت بازار تهیه نمود. این روش برای کسانی که با عرضه و تقاضای این اجناس در مقدار زیاد روبرو هستند بهترین شیوه خرید می باشد. در صورت امکان خرید مستقیم از تولید کننده نیز راه دیگری است که این اجناس را با قیمت و زیر نرخ بازار در اختیار متقاضیان قرار می دهد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید فندق رودسر | نماینده فروش آن در شمال کشور

در ایران استان های گیلان، قزوین، مازندران، اردبیل، زنجان و قم از بزرگترین تولید کننده های فندق می باشند که رودسر با داشتن 12 هزار هکتار کشت فندق در حدود 90 درصد

پاسخی بگذارید